Filtry RO DI

Filtr RO4 75GPD NAUTILUS z demineralizacją wody


Filtr RO4 75GPD NAUTILUS z demineralizacją wody to profesjonalny filtr RO, wyposażony w dwa prefiltry: polipropylenowy i węglowy, membranę oraz filtr DI. Idealny do akwariów morskich oraz słodkowodnych z wymagającym biotopem. Niezastąpiony w prowadzeniu każdego zbiornika, ponieważ filtr DI eliminuje obecne w wodzie resztkowe jony, uzyskując wodę o przewodności równej lub bliskiej zeru.
 

 

Ponadto złoże do demineralizacji wody (DEMI) umieszczone zostało w rozbieralnym wkładzie, co obniża koszty użytkowania (możliwość dokupienia i wymiany złoża). Cały filtr oparty jest na systemie szybkozłączek.
 

 

Wysokość filtra: 40 cm
Szerokość filtra: 36 cm

Filtr UST-M RO5 pięciostopniowa osmoza z podwójnymi prefiltrami 100GPD

Filtr UST-M RO5 to system odwróconej osmozy dla akwarystów ceniących sobie jakość.Filtr UST-M RO5 to rozbudowany, akwarystyczny filtr odwróconej osmozy z poszerzoną prefiltracją oraz zaworami zabezpieczającymi filtr przed wyschnięciem. Nowoczesny system firmy UST-M, gwarantujący czystą, miękką wodę, pozbawioną azotanów i azotynów, chloru i wielu innych zanieczyszczeń.

Główne cechy oferowanego filtra RO:
– podwójna prefiltracja sedymentacyjna (mechaniczna)
– podwójna prefiltracja węglowa
– zaworki zabezpieczające układ przed wyschnięciem
– najwyższej jakości membrana UST-M/Filmtec o standardowej wydajności 100 galonów na dobę (370 litrów)

Filtr UST-M RO6 >z mineralizatorem 100GPD

 

Nowoczesny, molekularny filtr uzdatniania wody do celów spożywczych/akwarystycznych. Zbudowany jest z sześciu stopni filtrów specjalistycznych wyposażony w końcowy mineralizator. Filtr uzdatniający wodę metodą odwróconej osmozy (inaczej filtracja molekularna). Jest to idealny wybór dla wszytkich osób które nie tylko chcą mieć czystą wodę w akwarium ale również w codziennej kawie. Dzięki zastosowaniu podwójnej wylewki odkręcając jeden kurek otrzymujemy czystą wodę RO (z przeznaczeniem do akwarium), natomiast przy odkręceniu drugiego czystą wodę zmineralizowaną (czystą wodę do picia). Zastosowanie zbiornika ciśnieniowego pozwala zebrać odpowiednią ilość wody (ok 8l), aby móc swobodnie używać filtra na codzień bez konieczności czekania na filtrację.Filtr UST-M RO6 to filtr RO idealnie łączący możliwość łatwego zastosowania oczyszczonej wody do celów spożywczych jak również akwarystycznych. W zestawie znajduje się baniak z wbudowaną membraną, dzięki któremu w każdej chwili będziemy mogli skorzystać z czystej, przefiltrowanej wody.

Sklep czynny

Poniedziałek – nieczynne (zawsze odbieram telefony)

Wtorek-Piątek 16.00-19.00

Sobota – 10.00-13.00

kontakt


Koralowce Norbert Matusiak
Al. NMP 3
42-202 Częstochowa

tel. 606 586 840
e-mail: koralowce.czest@gmail.com

NIP: 5732033326

Norbert Matusiak Koralowce.com.pl © 2021